מסלול זמר יוצר

    יוצרים את המוסיקאים והאומנים של מחר במוסיקה הישראלית 

בואו ללמוד איך אתם מקימים אולפן בייתי שבו תוכלו  ליצור, להקליט, למקסס ולמאסטר את המוסיקה שלכם ולהוציא אותה החוצה - בלי טובות מאף אחד.

אנחנו דוגלים במוטו "לחתוך את השומן" - מלמדים אותכם בדיוק את מה שצריך בצורה ממוקדת ויעילה. מקסימום תועלת במינימום עלות!

שיטת הלימוד במסלול זמר יותר בDROP

*לימוד מעשי ומקיף של תחום האולפן הבייתי, היצירה, ההקלטות המיקס והמאסטרינג.
*לימוד פרקטי ויעיל הכולל גם טכניקות עבודה מתקדמות ורלוונטיות מהיסוד שלהן וגם הסתכלות פנימה אל החזון של אומן מפיק / יוצר.

הדיבור הוא... קלללללל...

אנחנו יודעים שלהתעסק במוסיקה אומר להוציא יותר כסף ממה שמכניסים. מכירים את זה. אבל מה שמחזיק את 

כולנו בתחום זה הפאשיין והאהבה למוסיקה. ולעשות מוסיקה אמור להיות פשוט כיף! אז בדיוק בשביל זה בנינו את הקורס הזה. אנחנו נראה לכם איך אפשר ב10 שעות לימוד לבנות אולפן בייתי ולהתחיל ליצור. ובסוף של הקורס - תוכלו לצאת החוצה עם הקטעים שלכם בשביל להתחיל לרוץ. זה לא ישמע כמו הפקה של ג'ורדי או פארל, אבל, בטוח ששילמתם כבר למפיקים אלפי אם לא עשרות אלפי שקלים לסינגל או כמה מאות שקלים להקליט קאבר פשוט. אתם יכולים להגיד לנו בלב שלם - שהתוצר שקיבלתם היה שווה את הכסף? נכון שיש מקצוענים ומוסיקאים מוכשרים בתחום - אבל אנחנו מבטיחים לכם. אחרי הקורס הזה - תוכלו להוציא תוצאה לא פחות טוב ולפעמים גם יותר טוב, ממה שקיבלתם מאנשים אחרים. מי יודע יותר טוב ממכם איך אתם רוצים שהמוסיקה שלכם תשמע?

אז יאללה למה אתם מחכים?

 המדריך סטיבן אנג'ל - די.גי', מפיק ומורה מנוסה

  20 שנה בתעשיה, הופיע בארץ ובעולם, באיביזה, שוויץ, אוסטריה, תורכיה, אנגליה, ארה"ב ועוד...

שולט במגוון רחב של ז'אנרים, הקים שלל פרוייקטים בניהם "AKOT" - הרכב לייב טראנס, "THE ANGELS" פרוייקט האוס/טק-האוס , הדריך את התאטרון הלאומי הבימה על תוכנת  "אבלטון", הפיק קטע אלקטרוני להופעה של מתי כספי, עבר על ההופעה של להקת האוסטרי "הכוכב הבא" ועוד...

נבחר בין ה10 דיג'אים המובילים על פי DJMAG בתחרות הSOUNDCLASH 2017

בין האנשים שלמדו אצלנו ניתן למצוא את אומן הטראנס HAIRBASS, שמנגן בארץ ובחו"ל ואף מנהל חברת תקליטים בריטית, יניב לוי D.F.P, מפיק ודי.גי' של דיסקו וניו דיסקו, שמופיע בארץ והעולם וגם פתח חברת תקליטים משלו, אבי מרי שלמד קורס די.גי' ונהיה אחד הדיג'אים המובילים בחתונות לעדה האתיופית ועוד רבים וטובים...

לינק לתוכנית לימודים: http://bit.ly/2JmQEvT

מאות בוגרים שלנו כבר מופיעים ומשחררים את המוסיקה שלהם לאוויר העולם. מה איתך? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

בואו להגשים חלום!